Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер Малку Машина за Мелење Машина Алатки
  • Ново

Мерење Алатки HRC45/55/65 Волфрам Челик Крајот Мелници 2/4 Flute CNC Карбид Tiain Слој Копче Седиште Лице Рутер

DEN 2383.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосно Земјата Титаниум е оближена со Пресврт Вежба, Висока Прецизност, Брз Дупчење, Долг Живот, Мазна Чип Отстранување.Избор На W6542 Високо-брзински Челик, Титаниум-обложено Површина, Висока Ефикасност На Дупка Отворање. 118° Двојно остро Царинење Агол, Издржливи И Трајни, Нагло И Брзо.Двојно Тема U-облик Чип Flute Дизајн, Мазна И Рамна, Брзо Чип Отстранување Без Лепење На Алатката.Универзална Месо Тело Тип, Широко Се Користи, Стегање И Затегнување.Информации За Производот:Име На Производ : 45 Степен На Волфрам Челик Крајот Mill Material : Волфрам Steel Cutting Цврстина : 45°/55°/65°Слој : Tiain Coating Scope На Примена : Обработка На Работното Парче Материјали Со Тврдост Од 45 Степени, Како Што Се Од Нерѓосувачки Челик, Јаглероден Челик, Од Леано Железо, Умре Челик, Од Легиран Челик, Итн.Карактеристики : Висока Цврстина, Отпорност На Абење, Прецизното Позиционирање, Добра Чип Отстранување, Висока Efficiency Note : На Месо Тело Дијаметар На Вежба Малку Е Иста Како И Дијаметарот На Вежба Малку.Ве Молиме Потврдете Дали Тоа Може Да Биде Сериозна И Да Се Користат При Купување.