Канцеларија Нога Одмор за Под Биро да се Ублажат Нога Колкот и Болка во Грбот,Бебе Перница за Спиење, Mokeydou Главата Обликувањето Перница за Рамна Глава Синдром Преве
  • Ново

Канцеларија Нога Одмор за Под Биро да се Ублажат Нога Колкот и Болка во Грбот,Бебе Перница за Спиење, Mokeydou

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТАВИ НОЗЕТЕ НАГОРЕ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ : Отокот на нозете и глуждовите, како и долниот дел на грбот, се предизвикани од одржување на неточни седи позиции за повеќе од 8 часа секој ден.На IMENORY под-биро подложка за нозе помага во подигнување на нозете да се обезбеди дополнителна поддршка за вашиот грб и горниот дел на телото, а во исто време намалување на крвниот притисок.Ова нога одмор за под биро воздигнува вашите нозе и обезбедува дополнителна поддршка за рамената, грбот и колковите, што ќе ви овозможи да седат со правилно држење на телото.НА IMENORY подложка за нозе, БЕСКРАЈНО Е РАЗНОВРСНА : Користете го како биро нога одмор за да се развивам, или пак над неа, и го користат како рокер да се стимулира вашите стапала и нозе.Нашата нога перница има не се лизга на дното да се одржи во место кога ќе промена во вашето седиште.Кога ќе го поставите вашите голи нозе на оваа сомот маска, вие ќе се чувствувате поудобно и нема да се излади од климатизација или времето.Тоа исто така може да се користи како назад перница да го подигнете колената и нозете во кревет. 【СПРЕЧИ РАМНА ГЛАВА СИНДРОМ】Mokeydou бебе перница со струење конкавна центар дизајн понуда вратот поддршка и спречува рамна глава синдром на возраст од 0 до 24 месеци бебето.Новороденото бебе перница е корисно да се доенче за да се развие соодветна глава форма на претходните години. 【SOFT & ДИШЕ МЕМОРИСКА ПЕНА】Бебе спие перница усвојува високо квалитетни и еколошки Мемориска Пена, која може да се спаси својата форма за долго време, обезбедување на потребната поддршка за да го задржи вашето бебе е главата во усогласување на ' рбетот.Со издише дупки кои ја црпи далеку влага и ја зголемува струење.КАВГА-БЕСПЛАТНО, ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА!- Можете да го продавница со доверба денес.Ние сме горди на нашите одличен услугата на купувачи, и ветување да се третираат како член на нашето семејство.Во прилог на нашиот живот замена гаранција, ако сте незадоволни со купувањето, ние едноставно ќе ги врати вашите пари, без прашања праша.Назад за непријатноста предизвикана од лошата положба на телото се очекува да чини сад повеќе од $7 милијарди долари секоја година.Зошто да не поминат неколку долари на нога почива да се заштити вашата иднина здравје?.