ProBody Пилатес Топката за Вежбање Топката Јога Топката, Повеќе Големини Стабилност Топката Стол, Големи Салата Одделение Birthing Топка за Бременост, Фитнес, Рамнотежа, Т
  • Ново

ProBody Пилатес Топката за Вежбање Топката Јога Топката, Повеќе Големини Стабилност Топката Стол, Големи Салата

DEN 310.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЦРНА : 45, 55, 65, 75 или 85 cm сите со рака пумпа, двајца приклучок, приклучок за смена и вежбање водич.РАЗНОВРСНА САЛАТА ОПРЕМА ПРЕПОРАЧУВА од СТРАНА на ФИЗИЧКИ ТЕРАПЕВТИ - топки за Вежбање се совршени за зголемување на абдоминална сила и флексибилност.Пократок од 5 2" : 45 cm.Воведување на Лесен И Безбеден додаток на Вашиот Тренингот Програма. што го прави идеален полно работно тело алатка.ВИОЛЕТОВА : 55 или 65 cm сите со рака пумпа, двајца приклучок, приклучок за смена и вежбање водич.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНА ПРОФЕСИОНАЛНА МАТЕРИЈАЛ – Вежба топката направени од мека ниска мирис ПВЦ материјал кој е слободен од заеднички штетни phthalates или други токсични додатоци.Бидејќи Јога топката е нестабилен, ќе мора да ја користи вашето тело јадрото на сила да останат избалансирани, кои, пак, ја подобрува proprioception, флексибилност и телото усогласување.ЦРВЕНО : 55, 65 75 см сите со рака пумпа, двајца приклучок, приклучок за смена и вежбање водич.Со овој сестран дел од фитнес опрема ќе може да се добие трим и тон со вршење на abs, назад, glutes, колковите, рацете и повеќе.СРЕБРЕН (без пумпа) : 55 или 65 cm со вежбање водич, но БЕЗ ПУМПА.Пократок од 5 2" : 45 cm Од 5 2" - 5 8" : 55 cm Од 5 8" - 6 3" : 65 cm Над 6 3" : 75 см или 85 cm.НИЕ СТОИМЕ ЗАД НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ - Биланс на топката направен за да се распрснувале и отпорни.ЦРНА : 45, 55, 65, 75 или 85 cm сите со рака пумпа, двајца приклучок, приклучок за смена и вежбање водич.Оваа опција е голема, ако веќе имаат пумпа.ВО ПОТРАГА ДА СЕ НАЈДЕ ПОФЛЕКСИБИЛЕН НАЧИН ДА СЕ ОСТАНЕ НА ЅВОНЕЊЕ И ОДГОВАРА?.Тешко Не гума, ПВЦ швајцарската топката што се смета antiburst до 2000 кг.СРЕБРО : 45, 55, 65, 75 или 85 cm сите со рака пумпа, двајца приклучок, приклучок за смена и вежбање водич.