JQDMBH Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон Носителот 12 Инчен 3D Екран Засилувач Мобилен Телефон Зголемувачот HD Protable Филмови HD Телефонот се Залагаме за Видео Зголеме
  • Ново

JQDMBH Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон Носителот 12 Инчен 3D Екран Засилувач Мобилен Телефон Зголемувачот

DEN 2199.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав ден!.Овој мобилен телефон зголемувачот екранот не треба жици е потребно да се види во 3 D.Користење насекаде затворени простории или на отворено, и неговата количка и преносни.Екранот засилувач двојки големината на екранот, така што ќе може да направат најголем дел од филмови и видео записи на вашиот HD паметен телефон.ABS пластика, силни и издржливи, дури и повисоки дефиниција.Се подигне рамка прилагодливи агол на гледање.Не се лизга силикони рампа ги штити и да се стабилизира на телефонот.Заштита и поддршка на функции.Лупа е свитлива и се погодни за било кој мобилен телефон.Користи оптичка технологија за да зумирате пати на екранот на мобилниот телефон, сликата е јасна и движење е посилен!Производот е едноставен и лесен за носење, светло во тежина и да се мали во големина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.спецификација : Ова ќе го намали непријатноста и визуелна замор предизвикан од фокусирајќи се на мал екран за долго време.Проект : Мобилен телефон екран magnifier Screen големина : 12"Материјал : HD акрилни леќа + ABS shell Size : 256*166*23mm/10.08*6.54*0.91 in Packing големина : 160*170*30мм/6.3*6.69*1.18 in Net тежина : 120g Applicable мобилни телефони : mobile телефони во 7.6 инчен screen Function : зголемување, око за заштита, stent1 x мобилен телефон 3 D екран зголемена glass Magnifying Tools Note : Овој производ, исто така може да се користи со биро за телефонот стои (не се вклучени).Забелешка : * се Должи на светлината и на екранот разлика, точка 's боја може да биде малку поинаков од слики.* Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.

This will reduce the discomfort and visual fatigue caused by focusing on a small screen for a long time. :
Project:
Mobile phone screen magnifier
Screen size:
12
Material:
HD acrylic lens + ABS shell
Size:
256*166*23mm/10.08*6.54*0.91in
Packing size:
160*170*30mm/6.3*6.69*1.18in
Net weight:
120g
Applicable mobile phones:
mobile phones within 7.6 inch screen
Function:
magnification, eye protection, stent
1 x mobile phone 3D screen magnifying glass :
Magnifying Tools :
This product can also be used with a desk phone stand (not included). :
* Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
* Please allow 0.5-1cm differences due to manual measurement. :