Andis Кабелот/Cordless Помине Мелница Accesory Комплет
  • Ново

Andis Кабелот/Cordless Помине Мелница Accesory Комплет

DEN 1200.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Две брзини.Тивко работи.Погоден за сите домашни миленици. 3+ час батеријата време.Опис на производот тој елегантни, ергономски помине мелница од Andis има две брзини и работи quielty да одговараат на сите пет видови и ноктите видови.Се одликува со li-ion батерија која има 3+ часа на употреба, или може да се користи директно од електричната мрежа ако е потребно.Брз, лесен начин да се намали домашно милениче ноктите.Сет Содржи : Кабелот/Cordless Помине Мелница.