Panpuri Рамнотежа Коса Чистење Рефил 16.9 Fl Мл.
  • Ново

Panpuri Рамнотежа Коса Чистење Рефил 16.9 Fl Мл.

DEN 2508.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја Гарда : Промовира долготрајна боја и го намалува коса frizz, оставајќи ја косата мека и мазна, без мрсна, тешки се чувствуваат.Сјај & Volume Бустер : им Помага на промовирање lustrous и обемниот косата со затворање на кутикулите за заштита на косата од keratin и боја деградација, промовирање на долготрајна боја и да се намали коса frizz, оставајќи ја косата мека и мазна, без мрсна, тешки се чувствуваат.Боја и Keratin Третман-safe : Формулиран со шеќерна трска Squalane, иновативен светлина emollient, која им помага на печат кутикулите да се заштити косата од keratin и боја на деградација, промовирање на долготрајна боја и заштита на косата од надворешните агресори.Масажа во влажна коса, а потоа исплакнете.Следете ги вашите омилени PAÑPURI средството за смекнување на косата.Ниско-пена, сулфат-слободен detoxifying формулација за нервозни, иритиран скалп.Purifying Целер, Јужна Африка Buchu Лист и антисептик Тајландски Куркума смирува нервозни scalps и rebalances на себум, зголемување на косата волумен додека imparting на invigorating сензација.Тајландски Lemongrass, Бергамот и Мандарина оживеат духот.