Qin Горниот дел од Телото Тренингот, Дома Тренингот Опрема - Преносни Пролет Отпор Вежба Салата за Полнење за Дома, на Патување или на Отворено, 33-130 Lb
  • Ново

Qin Горниот дел од Телото Тренингот, Дома Тренингот Опрема - Преносни Пролет Отпор Вежба Салата за Полнење за

DEN 376.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Обичај пролет челик извори се трајни, Храбар и задебелена главната рамка, силна и не свиткана за подолг живот.Мат заштитна пена рачка, удобна рачка мек и удобен за носене, удобен и ефикасен амортизирање притисок.Главната функција : бидете biceps triceps пекторални мускулите, болки во мускулите deltoid latissimus dorsi.Спецификации : Пренослив и прилагодливи 4 групи од тежина : 30 KGR., 40 KG, 50 KG, 60 KG.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Производ материјал : ABS пластика нерѓосувачки челик tube Custom пролет челик извори се durable Bold и задебелена главната рамка, силна и не свиткана за подолг life Matte заштитна пена рачка, удобна рачка мек и удобен за носене, удобен и ефикасен амортизирање pressure Main функција : бидете biceps triceps пекторални мускулите, болки во мускулите deltoid latissimus dorsi Specifications : Пренослив и прилагодливи 4 групи од тежина : 30 KGR., 40 KG, 50 KG, 60 KGSpring внатрешна тока : прстен двојно пролет внатрешна тока прстен, висок одговара, стабилна и не loose Product листата : еден главната рамка, 2 црвени големи извори, 2 сина големи извори, 2 црна големи извори, 2 црна мали извори, посебно wrench Product димензии : должина 750 MM ширина 230 MMApplicable луѓе : фитнес мажите и women Thank што работат со нас.Ние продаваме производи во добра вера.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.