Крајната Белење На Заби Комплет - 44% Гел (Љубов Вашата Насмевка Бренд)
  • Ново

Крајната Белење На Заби Комплет - 44% Гел (Љубов Вашата Насмевка Бренд)

DEN 598.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајната 10 ден за полнење за повеќето екстремни резултати.Вклучува 10cc гел (44% Гел) Белење на Педалот за гас Светлина + По Белење на Ресторативна Третман. 15 минути еднаш дневно.Desensitizer гел за да ја заклучите во белината и да ги елиминираат чувствителност.Оваа белење на гел се некои од најсилните на пазарот.Купување на овој производ потврдува дека сте свесни дека тоа мора да се користат, во рок од шест недели по добивањето на тоа.Производителот не е одговорен за употребата на овој производ.