Blulu 4 Парчиња Велигден Bunny Кошница Кеси Платно Подарок Кошница со Меки Опашка за Деца Партија Декорација и Секојдневна Употреба
  • Ново

Blulu 4 Парчиња Велигден Bunny Кошница Кеси Платно Подарок Кошница со Меки Опашка за Деца Партија Декорација

DEN 847.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Различни бои за вашиот избор, можете да изберете бои според расположението и секојдневно носење.Карактеристики : Материјал : платно и полиестер Боја : како на сликата покажува Количеството : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Велигден bunny кошница кеси.Различни бои за вашиот избор, можете да изберете бои според расположението и секојдневно носење.Широк usages : добра партија костим додаток и, исто така може да одговара за секојдневна употреба, погодна за многу настани, како што е бебе туш, Велигден партија, училиште прослава, подарок услуги и така натаму.