Шминка огледало Oceanindw LED Осветлен Голема Суета Професионална Шминка Огледало & Запалени Суета со Smart Допир се Прилагодува LED Светла
  • Ново

Шминка огледало Oceanindw LED Осветлен Голема Суета Професионална Шминка Огледало & Запалени Суета со Smart

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

▲5mm висока дефиниција сребро огледало, јасна и светла слика, реални слики, стаклен финиш, супер водоотпорен и анти-оксидација. ▲Еден елегантен, модерен, чист работ,цврсти се чувствуваат со метална рамка и основа, изграден да го издржат тешките употреба. ▲Допрете го екранот за да го вклучите или исклучите.М-за менување на боја режими.P-За прилагодување на светлината на светлината.Само plug and play без електрична инсталација е потребно. ▲СВЕТЛА ЗА MAKE UP.На запалени суета огледало со 3 РАЗЛИЧНИ ПРИЛАГОДУВАЊАТА на СВЕТЛОТО обезбедува вашиот шминка изгледа беспрекорно. ▲Ние ќе обезбедиме 100% задоволителна услуга на нашите клиенти.Име на производот : Десктоп LED Шминка Огледало Прекинувач : допир вклучите светлата боја : бела светлина, топла светлина, природна светлина Производ во боја : бела, црна Производ големина : како што е прикажано во слика (димензиите се мери со рака, има некои грешки, ве молиме да ги вистинскиот производ, како главен).