NZQLJT Телефон Екран Зголемувачот, 3D Телефон Екран Засилувач со Мрзливи Phone Држач за Сите паметни телефони
  • Ново

NZQLJT Телефон Екран Зголемувачот, 3D Телефон Екран Засилувач со Мрзливи Phone Држач за Сите паметни телефони

DEN 825.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕН ИСКУСТВО : мобилен телефон зголемувачот 3-4 пати екран зголемување, high-definition 3 D приказ, така што на лични театар извонредно; големина на екран : 14 инчи : 23 cm долги, односно 12,5 см широк; 18 инчи : 25 cm долги, 14 см широк; 22 инчи : 27 cm долги, 15.5 см широк.Ги ЕЛИМИНИРААТ ЗАМОРОТ : мобилен телефон лупа перспектива и проекција далечина прилагодливи, 360 степени ротирачки главата, без да се прилагоди на агол; олеснување на непријатност и визуелна замор предизвикан од долго време да се фокусираат на мал екран.ЗАШТИТА на ОЧИТЕ : заштитни знаци екранот зголемувачот ги штити очите и се обезбедува поголем екран јасност, се зголемува растојанието и да го штити видот.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : алуминиум легура ABS + акрилик материјал, подобар квалитет, повеќе еколошки, намалување на зрачење, мобилен телефон зголемена екран за сите паметни телефони.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА БОЖИЌ ПОДАРОК : Едноставни и стилски дизајн го прави овој паметен телефон екран зголемувачот најдобар одмор подарок избор за вашите пријатели и семејство.Тоа може да биде технички подарок, повеќе погодна за стари лица да се види филмови и види на вести.