WDWL String Светла,8 Modes100~300 метри 1000/2000/3000 LED Диода Самовила String Светла Plug-во Затворен Надворешен Градина LED String Светла IP67 (Боја : Сина, Големина : 300м-3000leds)
  • Ново

WDWL String Светла,8 Modes100~300 метри 1000/2000/3000 LED Диода Самовила String Светла Plug-во Затворен Надворешен

DEN 1444.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Led самовила string светла приклучок во : Изработка на високо квалитетни LED,Предводена Лепак-фрлаат технологија и 100% бакарна жица со изолација слој самовила светла која е заштеда на енергија, долг животен век. ★ Plug and play.CE сертифицирано вклучени, Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!. ★ Низок работен напон гарантира дека овие string светла не се прегрее.Кул да се допре и нема да предизвика пожар ризици. ★Висока ефикасност, без топлински проблем : тенок бакарна жица, bendable но цврсти, со LED светло, водоотпорен. ★ Широко се користи : Соларен string светлата се совршено декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, празници, свадби, партии и други прослави. ★ Име на производ : LED Фенер String★ Стил : Нордиските стил★ Популарни елементи : мали свежи★ Боја : Сина , Топло бела , Бела , Боја★ Димензии : 100-1000leds , 100-2000leds , 200m-2000leds , 300 метри-3000leds★ Напон : 240 V★ Моќност : еден светилка лежиште за 0,06 W★ Наши производи имаат положено за LVD, EMC, BS1363 - KM73093, IP67 сертификација★ Осветлување на владата : 8 видови на трепка режим★ Пакетот вклучува : 1 x LED string★ Производ предности : заштеда на енергија, долг живот, чиста осветлување, висока осветленост, еколошки материјали★ Користи опсег : свадба позадина изгледот.Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, концерти, танц сали, итн.★ Ве молиме имајте предвид - Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.★Јас сум многу среќен што можете да ги купите нашите производи.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ги реши сите проблеми за вас.