ZEONHEI 16 Парчиња, 2 Инчи Портокал Мини C Менгеме, Malleable Железо C-Менгеме G Стегач за Машини, Заварување и Градба, 2-Инчен Вилица Отворање, 1-3/16-Инчен Грлото Длабочина
  • Ново

ZEONHEI 16 Парчиња, 2 Инчи Портокал Мини C Менгеме, Malleable Железо C-Менгеме G Стегач за Машини, Заварување

DEN 566.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден за дрво и метал работното парче.ФЛЕКСИБИЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ - Г-менгеме усвојува навој завртка-во дизајнот, која може слободно да се прилагоди на опсег за да биде сериозна и има висок стегање сила.Додади во кошничка сега, не постои опасност да ви!.ПРАКТИЧНА АЛАТКА - Malleable железо c-менгеме е хардвер алатка се користи за да се одржи различни форми на workpieces, модули, итн.Или не сте задоволни со нашата C стегач за машини, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде надоместок.Тоа е топлина третираат како целина за поголема издржливост и сила.Неговото тело е завршена со портокал слој, додека завртка вратило се третира со црн спреј во боја.ПО ПРОДАЖБАТА на ПОДДРШКА - Ние вредност, секој клиент е повратни информации.За Нас ZEONHEI е посветена на обезбедување на нашите клиенти со продукти кои се тесно поврзани со секојдневниот живот.Со Т-бар рачка, можете слободно да ја прилагодите на вилицата отворање.Идеален за повеќето DIY, машини и апарати за стегање проекти.Разноврсна менгеме обезбедува делови за собранието, за прицврстување, лепење и заварување.Детали за производот : Материјал : леано железо Вилица Отворање : 2 инчи Грлото Длабочина : 1-3/16 Инчи Боја : портокал Парцела Содржина : 16 x G Менгеме.Со ова се обезбедува ефективна заштита од триење.2 инчи C менгеме е совршен за одржување workpieces или модули безбедно.Тоа овозможува поголема стегање притисок со помалку сила, намалување на рака замор.Т-бар се справи со не е ограничено од страна насока, изработка на вредноста полесно и побрзо.Ако имате било какви прашања, ние ќе трпеливо ги одговори за вас.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - c менгеме е фалсификувани од malleable леано Железо.Ова се стега е практична алатка за woodworkers, заварувачи, и handymen.во фиксен улога.