ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Ѕид-Монтирани Крпа Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Количка за Двојно Крпа Багажник со Повеќе Крпа Полици со Куките
  • Ново

ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Ѕид-Монтирани Крпа Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Количка за Двојно Крпа Багажник

DEN 2061.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиран Финиш : Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing.Двојно Крпа Железнички Свитлива : Двоен Слој за виткање дизајн,пешкир бар може да се ротира за 90° во однос на ѕидот,со 4 куки,да го зголеми вашата бања простор за складирање.Способен за поддршка до 35kg.Доволно Простор за Складирање : полица крпа железнички е издржлив и здрав со доволно простор за да се задоволат дневните потреби на целото семејство.Овој ѕид монтирани крпа решетката е скриен завртки дизајн, не само продавница и сув вашиот крпи, но додадете модерна чувство на вашата бања.Примена : Планината тоа во бања, спална соба, кујна, канцеларија, бар, работилница, градина барака или на други места, може да се откажам различни крпи или мали објекти.ЗАДОВОЛСТВО УСЛУГА : Бесплатна испорака, 30 дена политика на враќање.Ако било какви прашања во врска со нашите производи или нашиот зедницата ве молиме слободно контактирајте со нас.Нашата компанија е посветена на развој на бањата додатоци.Спецификација-Објект : Виткање бања пешкир рек-Големина : 61.3x22x17.5cm/23.9x8.6x6.8inch(L*W*H)-Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Производ Инсталација Метод : 6mm Дупчење installation Features : -Изградена од типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, тоа е издржлив цврсти и штити од корозија & рѓа.-Крпа бар може да се ротира за 90° во однос на ѕидот,кога не се користи,едноставно превиткајте го.-На врвот полица држи вашиот toiletries и бања производи,4 куки подолу може да висат пешкири и бањарки и повеќе.-Шупливи од панел, Вентилација дише, сува и чиста, не е лесно да се одгледуваат бактерии.-Ѕидот се монтирани.Лесно месеци да ѕид со сите хардверски вклучени.Топло Забелешка : 1.Сите параметри се manuall мерења на локации,може да има големина на отстапување.2.Поради осветлување или Снимањето агол проблеми,бојата на сликата не може да биде малку поинаков од објектот.