LIUCHUNYANSH Footstool Отоманската Промена Чевли Клупата Троседот Столче Кревет Крајот Столче Чевли Продавница Тест Чевли Клупата Долго Столче за Влез Облека Продавница (Бо
  • Ново

LIUCHUNYANSH Footstool Отоманската Промена Чевли Клупата Троседот Столче Кревет Крајот Столче Чевли Продавница

DEN 1977.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Материјал : Висок квалитет на Памук и лен перница, висока еластичност сунѓерот, со голема мекост и breathability. ★ Димензии (прибл.) : 60*40*40 CM , 80*40*40 CM , 90*40*40 CM , 100*40*40 CM. ★ Функција : Мултифункционален Промена чевли клупата, Може да се седне и да се смени чевли. ★ Карактеристики : Shoe Store Тест Чевли Клупата, Персоналните дизајн, тешко текстура, цврста структура, долг животен век. ★ Адаптација места : Промена чевли клупата погодна за влез, Вратата, Дневна Соба, Во трговскиот Центар, Облека Продавница, Фитинг Соба, Шкафче Соба.Бренд : LIUCHUNYANSH★ Промена чевли клупата параметри : стил : едноставен и modern Material : Birch Size : 60*40*40 CM , 80*40*40 CM , 90*40*40 CM , 100*40*40 CMAdaptation места : влезот, ходник, дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија★ На продажба точка покажува : 1. Чевли Продавница Тест Чевли Клупата, Таписерии изработка, durable2. Мултифункционален промена чевли клупата, Може да се седне и да се смени чевли★ answer : ___________________________ note : - Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина - Производот е во вид на снимањето, бидејќи поради светлина, агол, различни екранот и други причини за бои, ве молиме да се разбере - Ако примите несоодветни или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го производителот во време да поддржува повеќе купувања.