Новата Замена Појас се Вклопува Моќ Алатка Grizzly PVM48 & Метрички M48 Појаси
  • Ново

Новата Замена Појас се Вклопува Моќ Алатка Grizzly PVM48 & Метрички M48 Појаси

DEN 403.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Новата Замена Појас се Вклопува Моќ Алатка Grizzly PVM48 & Метрички M48 Појаси.На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ се ИЗВЕДУВАШЕ ГУМА : ви Благодариме на влакна богата зголемувајќи ги и извонредна конзистентност, секоја гума појас и ќе outlast и го надмине обичните гума вози појаси.ВРХОВНИОТ ИЗДРЖЛИВОСТ, ОТПОРНОСТ на АБЕЊЕ : освен тесни се вклопуваат и беспрекорна работа, нашите воздушни биле тестирани и се докажани да го издржат високи шокови и тешки товари во двете ладна и топла средини.УСЛУГА ЖИВОТ.Сите наши ленти се наменети за долг животен век.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - вози појаси се компатибилни со најмногу брендови.Цел на нашите високо-сила гума појас и профит од намалена престој и одржување.ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА : Ние пакет со големо внимание.Ние знаеме колку фрустрирачки е да примиш предмет само да се најде дека тоа е оштетени за време на транспортот.Ние се претпостави дека поштенски систем ќе злоупотреба на пакет па ние подлога и пакет соодветно.Ние нудиме бесплатен превозот во континентална САД, преку USPS во повеќето случаи.Ве молиме овозможи 24 часа за ракување.Повеќе наредби случува на истата локација ќе биде во комбинација секогаш кога е можно.Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (ако пакувањето е применливо).