ZZL Коса за Сечење Комплет Бебе Коса Clippers за Коса за Сечење Деца Коса Тример за Полнење Ултра Тивок Целосно Водоотпорен Cordless Наплаќа Средување на Комплет
  • Ново

ZZL Коса за Сечење Комплет Бебе Коса Clippers за Коса за Сечење Деца Коса Тример за Полнење Ултра Тивок Целосно

DEN 1768.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионални Коса Clippers : косата clipper намалување на влакната непречено и без snagging вашата коса, па тоа е можност да се отстранат коса без snagging, обезбедување на вас стилски фризура.На перат ножот може да биде симната со притиснете и да се поттикнат на акција и печете под славина.За секојдневна брзо да го користите, ќе може лесно да се чисти на сечилото со четка во комплет. 5 нивоа на прилагодлива должина, може да се прилагоди на граница чешел за да ја исечете должината на за 2mm-10мм.Бебе коса clippers опремување со напредна тивка 2.0 мотор која звучи помалку од 55d B; исто Така, за шок-апсорбирање структура дизајн го прави бебето веќе не се плаши од фризури, родителите можат да го користат ова бебе коса тример да се намали бебиња' коса, дури и кога тие спијат и не грижете се за да ги разбуди.Флип и задржете го прекинувачот надолу, косата clipper глава може да се ротира 270" лево и десно, и различни индивидуални фризури може да биде создадена од различни агли.На високо-квалитетни ножеви постигнува нежна фризура одговара за сите видови на коса на деца, возрасни, мажите, стари лица, професионални салон,итн.Име на производ : Деца на косата clipper Charging напон : 100-240 V општи voltage Whether тоа е водоотпорен : на машина глава може да се мијат со wate Multi-функција : Ова е професионална берберот се поставува за коса за сечење.