AMBF WE150M5TX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот
  • Ново

AMBF WE150M5TX8-15 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20

DEN 8004.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.