HYLSTJK Ѕид Скулптури Мода Модерна Апстракт Дрвени Занаети Уметност Модел Луѓе Фигурини 3Pcs / Set Едноставен Дом Декоративни Бебе Играчки Детска Подарок-Б-Б
  • Ново

HYLSTJK Ѕид Скулптури Мода Модерна Апстракт Дрвени Занаети Уметност Модел Луѓе Фигурини 3Pcs / Set Едноставен

DEN 4286.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Materisl : Дрво.Висина : 13.6 cm и 20.4 cm Тежина : 0.3 КГ.Таписерии изработка, живописен изглед, заштита на животната средина и трајност.Многу погодна за дневна соба, спална соба, ходник, салон, трпезарија, бања, заводот.Лесно натпревар повеќето домашни стилови за да се создаде уникатна уметничка област за вас.Ова е совршен начин да го разубават вашиот личен простор.Декоративни занаети се, исто така, подароци кои може да се даде за себе, пријателите и семејството.Тоа исто така може да се користи како колекција.Тоа е исто така добар избор за исклучителен и уникатен уметнички дела, достоен за вашата колекција.Овој вид декорација е издржлив.Ве молиме забелешка : За чистење, ве молиме користете мека сува крпа за чистење.Да се избегне контакт со течности и корозивни производи.Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, и може да има некои боја разлика, ве молиме да се разбере.Ние се рачни мерења на локации, може да биде грешка од околу 0.5 cm, ве молиме да се разбере.Задоволство со што е нашата цел.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.Ви благодариме за вашето купување и ви посакувам среќен живот.