Нокти на Маса, да Помине Уметност Биро Бањата Убавина Ноктите Станица Голема Канцеларија Биро Маса со 4 Фиоки за Дома Салон Употреба, 45.31 x 17.93 x 30.13 во
  • Ново

Нокти на Маса, да Помине Уметност Биро Бањата Убавина Ноктите Станица Голема Канцеларија Биро Маса со 4 Фиоки

DEN 6431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ноктите Салон Организатор : целата маса седи на шест заклучување castors па тоа е лесно да ги преуредите вашиот салон да и одговара на секоја прилика.Foour големи кабинети обезбеди доволно простор за оние на вашите нокти.Удобен Тркала Дизајн : ноктите маса е изградена со силна castors(тркала), што го прави лесен и погоден за транспорт на околу вашиот салон.Со Четири Големи Кабинети : Четири големи кабинети обезбеди доволно простор за оние на вашите нокти.Издржливи : Тоа е добро стокмено со здрав железо структура.Голем tabletop нуди пространа работа површина.Лесен за Чистење : Нашите нокти табела е лесно да се чисти, може да се избрише табела површината со влажна крпа.И отстранување дамки со алкохол или полски смена.Ноктите маса е изградена со силна castors(тркала), што го прави лесен и погоден за транспорт на околу вашиот салон.Целата маса седи на шест заклучување castors па тоа е лесно да ги преуредите вашиот салон да и одговара на секоја прилика.Foour големи кабинети обезбеди доволно простор за оние на вашите нокти.