Правец на Deflector се вклопува Abarth,Fiat 124 Spider | Беж наменска Windblocker | Нацрт-Стоп Правец Запре Abarth,Fiat Конвертибилна
  • Ново

Правец на Deflector се вклопува Abarth,Fiat 124 Spider | Беж наменска Windblocker | Нацрт-Стоп Правец Запре

DEN 5278.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Правец на deflector прилагодена за Abarth,Fiat 124 Spider конвертибилна во Беж.Ветер defector намалува воздух draught и турбуленции во патничкиот простор.На овој начин тоа го задржува топлината во внатрешноста на кабината и го подобрува комфорт при возењето.Сите наши правец на блокатори се наменска за вашиот Abarth,Fiat 124 Spider кабриолет, нашиот врвен квалитет deflectors гарантира совршено се вклопуваат.Мрежа во челична рамка ќе се реши во правец на турбуленции намалување од 80% додека возите со врвот надолу.Кога конвертибилна ветробранското стакло е инсталиран на покривот победи?т биде нарушен додека се отвора или затвора.Го намалува правец на звуци и турбуленции во текот на отворен motoring во вашиот Abarth,Fiat Челична рамка за дополнителна сила TÜV тестирани се Достапни во повеќе бои Лесно installation OEM quality What е правец deflector?Кабриолет. правец на deflector е ветробранското стакло кој е во прилог зад седиштето на возачот да се спречи турбуленции додека се возите со врвот надолу.Кога правец на deflector е прикачена на кабриолет, повеќе од ветрот е пренасочен врз задниот дел на возило, наместо да дува низ кабината.Ветрот deflector подобрува комфорот за возачите и патниците преку обезбедување ефективна заштита од нацрти, дури и додека патувате при високи брзини.