Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало Круг Бања Огледало, 180° Ротирачки Преносни, Елегантен Дизајн Ќе Биде Погоден за Секое Семејство (Боја : Хром, Големина : 10)
  • Ново

Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало Круг Бања Огледало, 180° Ротирачки Преносни, Елегантен Дизајн Ќе Биде Погоден

DEN 1317.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СОВРШЕН ШМИНКА : 3/5/7/10x зголемување, тоа е само право да биде во можност да ги видите деталите на вашата кожа и шминка и да ви даде совршен агол на гледање.LED СВЕТЛО: Со бели LED светло лента (6000 K) поблиску се симулира природен сончева светлина,не се премногу груби заштитат очите од светлина.КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на МЕСИНГ и стилски хром заврши, rustless, anticorrosive и издржливи.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Шминка огледало е дизајниран со природни безалкохолни светлата и висока дефиниција огледалото е толку јасно што можете да го видите секој детаљ од вашето лице. 180° СЛОБОДНИ РОТАЦИЈА : Стаклена површина може лесно да се ротираат за 180° и хоризонтално и вертикално. 2 прилагодливи долги раце работи одлично за користење од сите агли.Се уште се во потрага за пристоен запалени шминка десктоп огледало?запалени шминка огледало е токму она што ви треба!Ова е ПРЕДВОДЕНА шминка огледало кое го користи LED осветлување за да ви помогне да се стави на вашата идеална шминка и ќе ви овозможи да се јасно да се види во секое место на твоето лице, дури и во текот на ноќта.Спецификација : -Една страна-Вртливата Агол : 180 степени-Боја : Хром Финиш,Злато,црна,Брусен Никел -Зголемување : 3/5/7/10х-Powered By : Plug -Приклучок : Plug and play, Заштедите Електрична енергија-Материјал : МЕСИНГ и хром-Светлина, Светлост : 6,000 К-Моќ : 3.2 WPackage се Вклучени : ●1x Ѕид Монтирани Led Осветлен Make-up Огледало★ Услуги на Клиентите : Ние строго ќе се провери производот пред пратката да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со шопинг искуство или производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или да ви даде 100% пари назад.

-Single side :
-Swivel Angle:
180 degrees
-Color:
Chrome Finish,Gold,black,Brushed Nickel
-Magnification:
3/5/7/10x
-Powered By:
Plug
-Plug:
Plug and play, Save Electricity
-Material:
BRASS and chrome
-Light Luminance:
6,000K
-Power:
3.2W
Package Included:
●1x Wall Mounted Led Lighted Make-up Mirror :
★ Customer Service:
We will strictly check the product before shipment to make sure you can buy with confidence. If you are not satisfied with the shopping experience or the product does not meet your expectations or does not match the description, we will replace the product or give you a 100% money back.