Almay Longwear & Водоотпорен Нежно Око Шминка Смена за Жени 4 оз (Пакување од 12)
  • Ново

Almay Longwear & Водоотпорен Нежно Око Шминка Смена за Жени 4 оз (Пакување од 12)

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Almay Longwear & Водоотпорен Око Шминка Течни Смена нежно и лесно лифтови шминка, дури и отстранување на најтврдоглавите водоотпорен маскара и longwearing производи.Луксузен двоен-фаза формула ја остава кожата со чувство условени и moisturized.Мирис-слободен за нежна, не-иритирачки шминка смена.Дерматолог за да се тестираат.Almay - Квалитетни состојки.Противалергиски.Американската наука.