Долга Низа Линија Скенер; Етернет Comm; Предната; Видливи Црвено; 60mm-735mm
  • Ново

Долга Низа Линија Скенер; Етернет Comm; Предната; Видливи Црвено; 60mm-735mm

DEN 5279.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Заменик Mfr Дел Број-1041969. Телото Стил-Правоаголни.Боја, Домување-Светло сина (РАЛ 5012).Тип На Врска-Ethernet.Фреквентен Опсег-400-1,200 Hz.