MeterTo Прецизност Нерѓосувачки Челик Vernier Длабочина Caliper Мерач со Singe Кука Опсег 0-500mm Вилица 150mm Точност ±0.05 mm
  • Ново

MeterTo Прецизност Нерѓосувачки Челик Vernier Длабочина Caliper Мерач со Singe Кука Опсег 0-500mm Вилица 150mm

DEN 2311.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

L : 605mm; a : 150mm; b : 5mm; c : 10мм; d : 11mm;.Нерѓосувачки челик.Може да се измери длабочината на создаден и чекор.Meter To Meter To главно нуди инструменти и алатки.Ве молиме потврдете го производот е понуден од страна на нашите продавница Meter To при купување, инаку не можеме да се обезбеди квалитет и по-продажба на услуги.Вовед Vernier Дебеломер се широко spreaded мерење алатки во обработка и инспекција.Тие се користи за да се измери extemal, intemal димензии, длабочина, чекори, итн.Мерење лице е земјата и lapped со висок заврши.На caliper е ласерски-означена.На Дипломирањето е прецизен и јасен.Лицето на скалата е сатен хром слој, рѓа-бесплатен, совршен надвор изглед, лесно читање.На телото на caliper се два водичи спречување на скала лице од носат.