Деца Електрични четки за заби, U-Форма Автоматско четки за заби, Мека Силика Гел Четка Главата IPX7 Водоотпорен Цртан филм Моделирање Дизајн,2 Опрема Брзина, U Тип Беле?
  • Ново

Деца Електрични четки за заби, U-Форма Автоматско четки за заби, Мека Силика Гел Четка Главата IPX7 Водоотпорен

DEN 1464.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН ЗА ПОДОБРУВАЊЕ на ЗАБАВА НА ЧЕТКАЊЕ ЗАБИ】 симпатична цртан филм дизајн се направи оваа прекрасна автоматско четка за заби привлечни за сите деца, Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики. 【U-ФОРМА ЧЕТКА ГЛАВАТА】U-форма четка главата мека наежвам четка за заби која е направена од храна одделение силиконски, храна одделение силиконски наежвам е мека и хигиена за масажа години' џвакање, уникатно дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. 【2 РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ на】деца електрична четка за заби има 2 работни модови,Црвено светло се грижи за непцата, сина светлина научни белење.Силна режим : 12000 револуции во минута, мека режим : 8000 револуции во минута,60 секунди научно мерење на времето за секоја четкање, тоа автоматски се прекинува. 【USB ПОЛНЕЊЕ】Само приклучете го полнење кабел во порт за полнење (околу 2 часа), може да се користи за околу 20 дена. 【USB ПОЛНЕЊЕ】Само приклучете го полнење кабел во порт за полнење (околу 2 часа), може да се користи за околу 20 дена.Материјал : PC+силикони Напојување на владата : USB Спецификација : 7.2*4.3*1.7 во (со пакување) Тежина : 212g Боја : нане зелена Боја : apple зелена Боја : портокал Електрична четка тип : sonic Производ поле на примена : орален чистење време на Полнење : 90 минути.

7.2*4.3*1.7in (with packaging) Weight:
212g Color