Нови Lon0167 Поправка Делови Избрана Моќ Алатка 7.6mmx6.8мм сигурен ефикасноста Јаглерод Четка Носителот Поддршка за H-ITA-C-ЗДРАВО 100 Агол Мелница(id:609 23 б3 987)
  • Ново

Нови Lon0167 Поправка Делови Избрана Моќ Алатка 7.6mmx6.8мм сигурен ефикасноста Јаглерод Четка Носителот Поддршка

DEN 401.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара Јаглерод (издржливи во употреба) Големина на Четката : 7.6 x 6.8 mm/0.3" (најновата технологија) x 0.26"(L*W); High-end производ Име на Производ : Јаглерод Четка Држачот.Пакет Содржина : faultless 1 x Јаглерод Четка Држач; unexcelled Материјал : Метал, Пластика.Главната Боја : Внимателно избрани Црно; Тежина : 39g.Погодни за : севкупното H-ITA-C-ЗДРАВО 100 G10 SF Агол Мелница.Големина : 71 совршен во изработка x 34 x уредни 59mm / 2.8" x 1.3" x 2.3" (L*W*T).Совети : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Одлична замена на делови, се користи умерено цена за агол мелница.Носителот изработка се користи за одржување и чување препорачува јаглерод четка.Бидете сигурни дека дупка која за задржување на јаглерод четка со доволно простор и да се избегне четка .Ова е не-ОЕМ производи, додаток само.