Конзола за игри на Полначот на База Висока Сигурност Полнење Клупа,за PS4,за ПРО Домаќин
  • Ново

Конзола за игри на Полначот на База Висока Сигурност Полнење Клупа,за PS4,за ПРО Домаќин

DEN 1545.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Двете страни може да се сместат 1 за PS VR очила и 2 за рачки.Двете страни може да се сместат 1 за PS VR очила и 2 за рачки.Тоа може да задолжен за две работи во исто време.Мулти‑функција на полнење на клупа, исто така, може да се сместат 11 за игра CD случаи.Може да се користи за да се стави за PS4/ТЕНОК/PRO игра конзола.Може да ја полните два за PS ПРЕМЕСТИ се справува во исто време.Функција : 1. Може да се користи за да се стави за PS4/ТЕНОК/PRO игра конзола.2. Тоа може да задолжен за две работи во исто време.3. Може да ја полните два за PS ПРЕМЕСТИ се справува во исто време.4. Мулти‑функција на полнење на клупа, исто така, може да се сместат 11 за игра CD случаи.5. Двете страни може да се сместат 1 за PS VR очила и 2 за рачки.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Мулти Функција на Полнење на Dock Material : ABSInput : DC 5 V 2 A 3 AOutput : CD 500m AFan Брзина : 3000 RPMPackage Листа : 1 x Stand2 x Adapter1 x Податоците Линија.