OBD2 Скенер Автомобил Код Читач Автомобилската, AL619 Autolink Мотор/ABS/СРС сопирачките,Брз Тест За Моторот Систем,Прочитајте Кодови,се Избрише Кодови,Живеат Податоци,Замр?
  • Ново

OBD2 Скенер Автомобил Код Читач Автомобилската, AL619 Autolink Мотор/ABS/СРС сопирачките,Брз Тест За Моторот

DEN 2639.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ Warrnty и Ажурирање:Autel налози за своите клиенти дека овој производ ќе биде слободен fromall дефекти во материјалите и изработката, за период од една (1) година од датумот на оригиналната набавка на телефонот.Autel се обезбеди живот на слободен софтвер надградби.Можете да одат на Autel веб-сајт за да ја преземете го најновиот софтвер.Таа исто така дава дефиниција на секој код за да помогне да се дијагностицира проблемот области во рамките на системи кои може да предизвика Дефект Индикатор за Светло (МИЛИ) за да го вклучите. ✔ Лесно Да Се Изврши Abs Srs:1.