TJLSS Аквариум Декорација Вештачка Смола Ракчиња Засолниште Куќа Риба Резервоарот за Уредување на Пејзажот Оркестарот Милениче Додатоци
  • Ново

TJLSS Аквариум Декорација Вештачка Смола Ракчиња Засолниште Куќа Риба Резервоарот за Уредување на Пејзажот Оркестарот

DEN 2095.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Смола, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби резервоарот.Овој аквариум декорација може да се фати вашите риби очите, прилично до вашите риби резервоарот.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Број на модел : Пејзаж аквариум декорација Водни Украси Тип : Ornamentsproduct категорија : Смола уметност и craftsresin, безопасни за квалитетот на водата.Светла боја, додадете една мистериозна чувство на вашите риби резервоарот.Овој аквариум декорација може да се фати вашите риби очите, прилично до вашите риби резервоарот.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Тоа може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.