Обединетите Абразиви-САИТ 86357 100 од 1-Инчен Здраво Густина Пескарење Блок
  • Ново

Обединетите Абразиви-САИТ 86357 100 од 1-Инчен Здраво Густина Пескарење Блок

DEN 1132.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум абразиви жито на мека, пена поддршка.Пена поддршка се обезбедува крајната conformability и се перат за долг живот.За употреба на метал и дрво.Тип На Производ : Алатки.ТОЈ 86357 Hi-Густина Пескарење сунѓерот, премија абразиви жито на мека, пена поддршка.Пена поддршка се обезбедува крајната conformability и се перат за долг живот.За употреба на дрво и метал.Сув Ѕид пескарење, и болка отстранување апликации.За употреба на метал и дрво.Пескарење сунѓери може да се користат мокри или суви за фино доработка и може да се чистат за да се прошири сечење живот( само за миење со вода).Во принцип, целта на пескарење сунѓери ќе се пофини од традиционалните обложени абразиви.Поради способноста да се приспособат на различни форми, пескарење сунѓери се во можност да песок и заврши во тешко да се постигне места.Обединетите Абразиви е светски лидер во производство на широк спектар на мелење тркала, сечење и тркала, обложени абразиви, карбид burs, жица четки, специјализирани производи и многу повеќе.