Prossage153; Затоплување Гел, 8 мл. Шише, Случај на 12
  • Ново

Prossage153; Затоплување Гел, 8 мл. Шише, Случај на 12

DEN 1096.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БРЕНД : Prossage.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : 11-0201-12. ОПИС : Prossage Затоплување Гел.ДОЛЖИНА ИНЧИ : 7. ШИРИНА ИНЧИ : 2. Prossage Затоплување Гел, 8 мл.Шише, Случај на 12100% природни терапевтски затоплување маст за myofascial ослободување, длабоко ткиво работа и предизвика точка терапија.Prossage топлина беше развиена специјално за да се произведе нежно продорен топлина на кожата, fascia, мускулите и други меки ткива структури.Како ткива омекне, се повеќе и продира пренатрупани области намалување на ischemia одговорни за многу хронична болка синдроми, ортопедски услови и заеднички спортски injuries.By примена на палмер триење техники, меките ткива топло, пристап до длабока болна сврзното ткиво adhesions може да биде побрза, поефикасна и болка слободни.Prossage топлина е област специфични затоплување маст, не се сите над лакот и масажа на нафта. 8 мл.Шише, случај на 12.Спецификација : БРЕНД : Prossage MANUFACTURERS ДЕЛ БРОЈ : 11-0201-12 DESCRIPTION : Prossage Затоплување Gel LENGTH ИНЧИ : 7 WIDTH ИНЧИ : 2 HEIGHT ИНЧИ : 2 SIZE : 8 мл.ТЕЖИНА КГ : 10 COLOR КРАЈ : Natural CONSTRUCTION : Гел Bottle PACKAGE КОЛИЧИНА : 12 LIMITED ГАРАНЦИЈА : 1 Година.