YMDY домашно Милениче Мачка Отпадоци Мат Двоен Слој Водоотпорен Отпадоци Мачка Кревет Влошки за Мачки Чисти Супер Светло Лесно да се Носат (Боја : 1, Големина : 55X70cm Сви
  • Ново

YMDY домашно Милениче Мачка Отпадоци Мат Двоен Слој Водоотпорен Отпадоци Мачка Кревет Влошки за Мачки Чисти

DEN 1545.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Тој два-слој вовлекува систем им овозможува на сите ѓубре остатоци треба да се депонира. 2. Супер мазна не се мачат мачка шепи, како и други душеци. 3. Овозможува лесен ги собереш и да се излее процес. 4. Саќе Двоен Слој за Дизајн Водоотпорен Урина Доказ Материјал,трајни и Еко-пријателски ЕВА пена гума. 5. Долниот слој се водоотпорни и не се лизга, не се направи вашите мачки шепи непријатно, како и други душеци.Спречување на урината од впива во долниот слој, да ги задржи вашите кат сува цело време и спаси многу од чистење време.Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница.Поради различни мерење на условите на секоја личност, производ големина може да има грешка на 1-3cm.Функција : Отстранлив Cover Type : cats Material : PUColor : Црна, Grey Material : ЕВА мачка отпадоци mat Feature : Дише,Водоотпорен,Двојно Layer Features : Супер Светло,Лесен За Носење,Мазна Големина : 30x30cm,30x35cm,40x50cm,46x60cm,55x70cm Style : Виткање и нормално models Hole тип : Плоштадот дупка.