Пит Sheehy Бил Дики Гомез Колинс Mattingly Дебитант Авто Потпишан Топката Jsa Лоа - Autographed Baseballs
  • Ново

Пит Sheehy Бил Дики Гомез Колинс Mattingly Дебитант Авто Потпишан Топката Jsa Лоа - Autographed Baseballs

DEN 2359.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Baseballs.ПИТ SHEEHY БИЛ ДИКИ LEFTY ГОМЕЗ ЏО КОЛИНС 14 ПОТПИШАН АВТО БЕЈЗБОЛ JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Бил Дики сувенири.New York Yankees сувенири.