Calvas ТВ Далечински Контролер контрола За shivaki k77 k78 супра тв аб-gk22g1 h-lcd3210 led321lc skyprime hd rc21b-1219 jh-11370 Calvas
  • Ново

Calvas ТВ Далечински Контролер контрола За shivaki k77 k78 супра тв аб-gk22g1 h-lcd3210 led321lc skyprime hd

DEN 1051.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : во ЖИВО.Безжична комуникација : IR.Број на модел : L1098+8. Пакет : Нема.Канал : 1. Здраво, ова е универзален далечински управувач, може да го замени следните слика опис на секој еден далечински управувач, ако тогаш може да се најде на сликата подолу за да го најдете вашиот далечински управувач, алал да му е, мојот далечинскиот управувач може да се користи На TV.tv далечински управувач големина на : 21.8*2*4.8 cm ng : 89 G ПАКЕТ ЛИСТА ​ 1 PIECE *ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ(Превозот ограничувања, без батерија.користете 2*AAA батерија) Точка специфики : Употреба : TVWireless комуникација : IRModel број : L1098+8 Package : No Channel : 1 Frequency : ir.