Ambesonne Гроздобер Преносни Ткаенина Гардероба, Цртање Стил Антички Богата Украс со Пупки Нежно Пролет Природата Инспирација, Облека Организатор и Складирање Шкаф со
  • Ново

Ambesonne Гроздобер Преносни Ткаенина Гардероба, Цртање Стил Антички Богата Украс со Пупки Нежно Пролет Природата

DEN 3599.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Како производители на дигитално печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Долготрајни смели бои & јасна слика.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.Долготрајни смели бои & јасна слика.Бидејќи ние се вклучуваат сите алатки што ви треба можете да го изгради тоа во минути.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Патент затворање.