24station [C] Не се Лизга Јога Крпа Пот Абсорбента Јога Мат Крпа Јога Ќебе
  • Ново

24station [C] Не се Лизга Јога Крпа Пот Абсорбента Јога Мат Крпа Јога Ќебе

DEN 1106.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : 185x63cm/ 72.8x24.8inch.Јога крпа е направен од микрофибер, што е супер пот абсорбента.Тоа е не се лизга, мека и дише.Лесен и лесно пакување ви помогне да заштедите на простор.Идеален за Жешка Јога, Bikram Јога, и Моќ Јога и Пилатес.