LULULEMON Wunder Под Hi-Пораст Тесни 28
  • Ново

LULULEMON Wunder Под Hi-Пораст Тесни 28

DEN 1416.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Luxtreme.Наменета за : Јога.Lycra : Додаде Lycra влакна за обликот на задржување.Не-копа корселе : Мека, не-копа корселе лежи рамно против вашата кожа.Корселе складирање : Џеб на корселе држи вашиот клуч или картичка.Висок пораст : ви Држи чувство опфатени и безбедна; Inseam : 28".Овие разноврсна висок пораст хулахопки биле дизајнирани да одговараат како втора кожа, совршен за јога или салата.full-on® luxtreme Четири-насочно водат Full-On® Luxtreme ткаенина е пот-wicking и нуди голема поддршка и покриеност со кул, мазна feelincredible поддршка и coveragesweat-wickingfour-начин stretchcoolsmooth handfeelnaturally дише.