Тешки Куче Гајба Метал Kennels и Гајби Затворен Отворено Милениче Playpen со Двојни Врати & Lockable Тркала, и Фах, 4Sizes Достапни
  • Ново

Тешки Куче Гајба Метал Kennels и Гајби Затворен Отворено Милениче Playpen со Двојни Врати & Lockable Тркала,

DEN 904.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тешки слајд-топ latch безбедно брави куче гајба врата во место за одржување на вашето куче безбедно во своите миленичиња дома.Удобен и Пространа : Врвот и на предната врата дизајн го прави полесно да пристапите или да се хранат вашите миленици. ★ Фото Наслов : Производот е во вид на снимањето, бидејќи поради светлина, агол, различни екранот и други причини за бои, ве молиме да се разбере! ★ ЉУБЕЗНО ЗАБЕЛЕШКА : за време на Испорака : 10-15 работни дена.Причини за изборот на кучето кафез : ①The тешки куче кафез е најсилниот на пазарот.Таа е направена од најсилните челик.Отстранлив Фах : Рендан дизајн им овозможува на било soiling да се намали до долната лента да се одржува чиста средина за домашни миленици.Совети : Ако најдете куче кафез со проблемот по отворањето на овој пакет, ве молиме слободно да ни преку е-маил, како е можно поскоро прво и испратите некои слики/видео на објектот.Ние секогаш сме посветени на обезбедување на вас со најдобар квалитет на производи.Двете тави се чуваат безбедно место со задржување на latch за да се спречи лизгање, но лесно може да се движете надвор од дното за лесно и лесен за чистење.