Кабел Прашања Активни DisplayPort на HDMI Адаптер (Активни ДП да HDMI Адаптер) Поддршка Eyefinity Технологија и 4K Резолуција & USB C до HDMI Кабел во Црна 6 Стапки
  • Ново

Кабел Прашања Активни DisplayPort на HDMI Адаптер (Активни ДП да HDMI Адаптер) Поддршка Eyefinity Технологија

DEN 1176.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Огледало на вашиот десктоп за 4 K видео стриминг на UHD ТВ.Го конвертирате видео формати со леснотија со Кабел Прашања HDMI адаптер пакет, кој вклучува USB C HDMI Адаптер и некој USB-C до HDMI Кабел.Се прошири на вашиот десктоп да 4 K следи или емитува презентација на проекторот со овој пренослив адаптер и HDMI кабел (се продава одделно).Не dongles потребно.Директно поврзете оваа HDMI кабел и без да се мачат на полнач.HDMI да USB-C кабел, исто така, го поддржува со висока резолуција 4 K@60 Hz дисплеј, кој им овозможува на USB Тип C за да го HDMI кабелот за поддршка на најновите 4 K Телевизори и монитори; Кабелот обезбедува флексибилност и леснотија на користење во поврзување на HDMI за ТВ.