OMNIA, Челик, Вратата Стоп, Кат Планината, 7/8 База на Кол, Сатен Хром Финиш, 1-3/16 Проекција
  • Ново

OMNIA, Челик, Вратата Стоп, Кат Планината, 7/8 База на Кол, Сатен Хром Финиш, 1-3/16 Проекција

DEN 2580.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмет : Вратата Стоп.Монтажа Тип : Подот Планината.Крај : Сатен Хром.Боја : Сребро.База Кол. : 7/8".Спецификации : Предмет : Вратата Stop Mounting Тип : Подот Mount Finish : Сатен Chrome Color : Silver Base Кол. : 7/8"Проекција : 1-3/16"Должина : 7/8"Height : 1-3/16"Ширина : 7/8"Врата Отворање на Вредноста : 85 Степени на 125 Degrees Mounting Стил : Surface Material : Steel Tip Материјал : Rubber Hardware : Вклучени.