RWHXN Сауна Костум Кратки Ракави за Мажите, Пот Одговараат на Тежината на Компресија Врвот Shapewear Кошула Тренингот Одговараат на
  • Ново

RWHXN Сауна Костум Кратки Ракави за Мажите, Пот Одговараат на Тежината на Компресија Врвот Shapewear Кошула

DEN 671.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полимер. ►Нашиот нов сауна undershirt Т-маица користи полимер влакна да се апсорбира природната топлина што се фоките вашата природна телесна температура и создава пот-како, сауна-како искуство, што доведува до горење калории и брза вода на косата. ►Споредба со обичните neoprene елеци, нашите полимер сауна кратки ракави спортски врвот има поголема компресија област и помек шевовите.Покрај тоа, underarms на обуката кошула, исто така, имаат дише ткаенини, кој ќе не направи да се чувствувате испотени за време на вежбање. ►Во вашиот спортови, фитнес или секојдневниот живот, носат нашите суичери и искуство сауна искуство, можете дури и да оди во теретана, преку ефектот на тројно потење.Температурата на телото се зголемува, потење повеќе, губење на тежината.Нека ви искуство губење на тежината во секое време, насекаде. ►Нашите губење на тежината обука кошула ќе компресира на сите мускулите во вашето тело и да ви обезбеди со силна поддршка кога ќе го носат, правејќи да се погледне потенок.Совршен за обука, кампување, патување, плажа, работа или било какви други активности на отворено. ►Избор на големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата во сликата според вашиот мерење половината големина.Препорачливо е да се мијат со рака по носењето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Мажите Сауна Топлина Апсењето Т Кошула Обука Половината Shaper Кратко Sleeve Блузи Workout Product Опис : Материјал : Полиестер Fiber Features : Мека, Удобно, Брзо сушење, Дише.Големина : S/M, L/XL, 2 XL/3 XLColour : Black Applicable Луѓе : Возрасни Men Applicable Прилики : Разни Прилики, Отворено, Канцеларија, Гимназиско образование.Карактеристики на производот : Пот три пати повеќе од usual Reduce тело масти на половината / рака назад / назад / нозе / hip The исправен став на телото го прави повеќе секси и beautiful Enhance вежба ефекти и брзина до губење на тежината process Sweat внатре, сува outside Not само масти, но исто така, помага да се отстрани toxins Increase потење и да се забрза калории burning Package Вклучуваат : 1 * Сауна Краток Sleeve Please проверете ја големината на табелата пред да нарачате.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.