Пакет од 5! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Зелена Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Зелена Капак со Дупки.Кујна Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница
  • Ново

Пакет од 5! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Зелена Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Зелена Капак со Дупки.Кујна

DEN 8551.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено строен за употреба во домот, трговски центри, канцеларии, и ресторани, оваа точка е прекрасен прилог на високо-сообраќај области каде просторот е на премиум!.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – Бидете сигурни дека вашиот ѓубре останува чиста и мирис за слободни со едноставно бришење на трајни нови сад се чистат со влажна крпа и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Бидете сигурни дека wastebasket е целосно сува пред да ја користите.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Ова канти се совршен додаток за да се установи каде просторот е на премија.Оваа пластични отпадоци, обезбедува одлична, компактно решение за управување со отпад кога не ви треба многу простор да се работи со.VENTING КАНАЛИ -удобен ѓубре лименки сад карактеристики venting канали кои создаваат доволно струење да се намали вакуум ефект што се случува кога кревање надвор ѓубре облоги.Додадена циркулацијата на воздух прави отстранување на облоги значително полесно отколку традиционалните контејнери, помагајќи да се спаси драгоцено време, намалување на вишокот работна сила, и да се минимизира ризикот од потенцијални повреди.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - специјално дизајнирани ѓубре лименки се совршени за самоуверено транспорт вашата може од едно место до друго, без страв од тоа кршење или cansnding, дури и при превоз тешки товари.Повеќе, својот лесен-за-чистење, тешки-должност пластични површини намалување на одредување на расчистување на време и напор.