Сетилните Играчки Постави за Деца Возрасни Стрес Олеснување и Анти-Анксиозност Играчки Пакети за Возрасни Деца за АДХД/ ДОДАДИ / OCD Анксиозност Аутизам Совршен за Р
  • Ново

Сетилните Играчки Постави за Деца Возрасни Стрес Олеснување и Анти-Анксиозност Играчки Пакети за Возрасни Деца

DEN 563.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо-квалитетни материјали : Секој fidget играчка се направени од издржлив, не-токсични, и не-алергиски материјали.Сетилните се безбедни играчки за деца и возрасни.Да се забавуваат играјќи без да се грижиш за децата' здравјето и безбедноста.Намалување на Стресот и Анксиозноста Игри : Секој fidget играчка помага и за ослободување на стрес и анксиозност.Овие се исто така одлична за деца со адд или АДХД и луѓе со OCD или висок стресот и вознемиреноста нивоа.Чувајте ги рацете и умови зафатен за долго време.Лесно да се носат : Повеќето fidget играчки се џеб големина и лесно може да се одржи во својата рака.Сетилните играчки се сите високо преносни во кутија, па можете да играте овие кул работи секаде каде што сакате.Специјален Подарок : Голема поп сензорни играчки за роденден услуги, училница награди, carnivals, богатство кутија награди, забава рекламирање материјали, piñata, Велигден Кошница Stuffers, ноќта на Вештерките Награди и Играчки, порибување stuffers.Погоден за Секоја Прилика : Тоа е доволно мала за да се носат насекаде со вас.Само играат онолку долго колку што need.By со користење на овие pop-fidget играчки да се притисне, се водат и флип, деца со аутизам или АДХД и луѓе со OCD или висок стрес може да се ублажи нивната вознемиреност на мирен начин.Спецификација : Материјал : Silicone Color : Мулти-color Applicable Пол : Unisex Applicable Возраст : Над 4 Години Old Applicable прилика : во затворен простор & Отворено Пакет се Вклучуваат : 1 x Сензорни Играчка во Собата.