TJLSS Блескав Ефект Аквариум Декорација Вештачки Noctilucence Корални за Риба Резервоарот Лажни Подводни Растенија Пејзаж
  • Ново

TJLSS Блескав Ефект Аквариум Декорација Вештачки Noctilucence Корални за Риба Резервоарот Лажни Подводни Растенија

DEN 2260.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип : Корални Украси.Производ големина : 14.2*4*14cm.Посебна еко-пријателски материјал, нема загадување и штета за водните организми, може да се обезбеди место за nitrifying бактерии за да ја прикачите.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Овој аквариум декорација може да се фати вашите риби очите, прилично до вашите риби резервоарот.Име на производ : Ornament Material : силика gel Specifications : портокалова, бела, сина, green Product големина : 14.2*4*14cm Product карактеристики : 1. Посебна еко-пријателски материјал, нема загадување и штета за водните организми, може да се обезбеди место за nitrifying бактерии за да ја прикачите.2. Препорачливо е да се користат сурфање пумпи, така што коралите ќе лебдат и назад.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Овој аквариум декорација може да се фати вашите риби очите, прилично до вашите риби резервоарот.Пакување листа : 1×Аквариум Decor Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација.