FMOGE Загреан Пешкир Шини, Електрични Крпа Полици Ѕид-Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик со 6 Загрева Барови за Бања Пешкир Фен Дома Бања Прибор,Крпа Warmers
  • Ново

FMOGE Загреан Пешкир Шини, Електрични Крпа Полици Ѕид-Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик со 6 Загрева Барови

DEN 1723.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆ МАТЕРИЈАЛ : 304 од не ' рѓосувачки челик огледало површина, отпорен на корозија, побрзо и повеќе униформа топлина спроводливост. ◆ ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : заштеда на Енергија и интелигентни постојана температура. ◆ ВОДООТПОРЕН : Безбедно Cut-Off Отпор Заштита : Двојна заштита гарантира безбедно користење во влажна средина. ◆ ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА на ГРЕЕЊЕ : Нема покритие температура range50°C ~55 °C, не му наштети на кожата не му наштети на облека. ◆ УПОТРЕБА ОПСЕГ : бања, кујната, ходникот, cloakroom, гардероба итн.Производ материјал : 304 високо квалитетен не ' рѓосувачки челик Производ големина : 800*500*120mm Напон : 220 V Моќ : 55 W Работна температура : 50°C±5 Водоотпорен : да Главни функции : сува, постојана температура, водоотпорен, leakproof, висока температура отпорни, безопасни за облека ★ Изложени жици или Сокриени жици : Изложени жици - кабелот за напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.Поврзување на напојување преку штекер.Сокриени жици : скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Без приклучок, кабелот за напојување е скриени во внатрешноста на ѕидот.