RuPost Вега/Housekeeper Куќа со Полица Був
  • Ново

RuPost Вега/Housekeeper Куќа со Полица Був

DEN 2013.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите клучни носители се направени на руската направена еко-пријателски материјал.Сите материјали кои се рака-избрана од само најдобрите материјали!.ВЕГА / Housekeeper "Куќа" со полица "Був", ќе биде одличен подарок за вас и вашите најблиски.Клучни носители се многу погодни за организирање на копчето за складирање на едно место.Нашите клучни носители се удобен и лесен за монтирање, но ќе треба некои алатки за да се соберат на клучните носителот себе.Ние се гарантира висок квалитет на сите клучни носителот производи, бидејќи ние се направи на сите клучни носители на себе и вредност нашиот углед!Ние гарантираме целосна наплата ако не сте задоволни со квалитетот.Ние брод наредби директно од Русија, каде што се произведуваат секој клуч на носителот под строга контрола.Сопствени природни зелени безбедно производство од материјали.Ќе бидат задоволни и среќни со нашите клучни носителот!.Производителот : ВЕГА; Производ материјал : иверица; Број на куки : 3 еез; Item Висина : 29cm; Item длабочина : 7cm; Item Ширина : 24cm; Комплетен сет : клуч на носителот, само-прислушување завртки - 2 компјутери .; Земја на потекло : Русија, оригиналот ѕид клуч на носителот ќе красат вашиот дом и да се расположи нагоре.Опремен со три клучни куки и мала полица.Производ висина 29 см, ширина 24 см, длабочина 7 см.Производ материјал иверица.Ѕидот монтажа се врши со две само-прислушување завртки испорачува во комплет. ??.