Darphin Идеален Ресурси Усовршување Мазнење Серум за Жените, 1 Унца
  • Ново

Darphin Идеален Ресурси Усовршување Мазнење Серум за Жените, 1 Унца

DEN 1018.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ви дава мека и мазна кожа.Кожата пријателски состојки.За сите типови на кожа.Лансиран од страна на дизајнерот куќа на Darphin.Ова ја зајакнува вашата кожа е природно обновување и одржување циклус на видно намалување на знаците на предвремено стареење.Дабови кора танини намалување на фини линии и брчки оставајќи кожата мека и свиленкаста.