JHFR Преносни Пилатес Бар Комплет - Пилатес Бар со Отпор Бендови Дома Тренингот Опрема за Жени со 2 Нога Циклуси за Нозе и со Полно Тело,Сина
  • Ново

JHFR Преносни Пилатес Бар Комплет - Пилатес Бар со Отпор Бендови Дома Тренингот Опрема за Жени со 2 Нога Циклуси

DEN 2207.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разни Користи】Пилатес стапчиња се најчесто се користи во јога, Пилатес, истегнување, фитнес и други програми за обука.Јога и вежби за истегнување се многу погодни за бремени жени да се користи по бременоста и породувањето да се одржува добра здравствена состојба.Ниско влијание за да се спречи повреда, светлина и лесно да се носат. 【Вежбање на Целото Тело】 Пилатес отпор бендови може да се користи за вршење на многу различни видови на вежби (горниот и долниот дел од телото), за вежбање на мускулите, вежбање грбот, стомакот, нозете и glutes, и исто така бидете срцето.Пилатес бар за полнење да ви помогне да останете здрави. 【Висока Еластичност Издржливост】Јога фитнес стапчиња се направени од високо квалитетни материјали.Фитнес стап е монтажни и лесно да се носат.Метална цевка е цврсти и издржливи, на густа пена е удобно и мека. 【Вежба во секое време, Насекаде】Пилатес пол комплет вклучува фигура осум тензија бенд, две секции на пилатес пол и еластична тензија јаже, што е многу простор-за заштеда на енергија и лесно да се носат.Можете да го користите дома, канцеларија, теретана, патување, на отворено. 【Квалитетна Услуга】 задоволството на Клиентите е нашиот гол, и ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.