UVP 95-0043-02 XX-40 Клупата Светилка Без УВ Цевка, 230V
  • Ново

UVP 95-0043-02 XX-40 Клупата Светилка Без УВ Цевка, 230V

DEN 11160.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разни тела големини, watts и бранови должини се достапни.Светилки вклучуваат дупки на секој крај на тела за бесење или монтирање на светилка.Светилки се произведени со трајни алуминиум домување и прав боја отпорен на гребење заврши.Ув интензитет може да биде зголемена со донесување на светилка поблиску до објектот се sterilized.На 352 Nm blb цевки може да се користи во инспекција и тестирање на апликации.